Čínská apatika TONG REN TANG – řešení mých zažívacích problémů

V červnu 2016 jsem si z tisku vystřihla informaci o otevření pobočky – kliniky v Praze pro případ, že bych se potřebovala na ni obrátit s přípradnými zdravotními problémy. Také mně zaujalo, že klinika sídlí v Myslíkově ulici, v areálu, kde kdysi bývala před rokem 1989 masna a uzenářství, takže ji mohu snadno najít.
Od října jsem měla potíže se zažíváním a prošla jsem řadou lékařských vyšetření, při kterých se nic nezjistilo. Po jídle mně trvale bolelo břicho, takže jsem jeden čas radši přestala téměř jíst, abych se bolesti vyhnula.
Potom mně napadla myšlenka, že se obrátím o pomoc na TONG REN TANG. V polovině prosince 2016 jsem se objednala a na první návštěvě mně paní doktorka Sandy doporučila pít čaje z bylinek, které sama sestavila a v té pobočce mně je i vždy uvařili a předali v sáčcích pro pravidelné pití ráno a večer.
Po 14 dnech pravidelného pití těchto čajů z bylinek, které 1x týdně paní doktorka Sandy upravovala, jsem přestala mít zařívací problémy. Čaje jsem užívala 2 měsíce a následně mé potíže zmizely.
Proto mohu vřele doporučit služby této pobočky, kde Vás uvítá příjemné prostředí, milá paní doktorka Sandy a ostatní její spolupracovníci.

Zdraví Vás pacientka TONG REN TANG
Ing. D. Machová

Dopis paní Machové – Originál