Tong Ren Tang je čínská farmaceutická společnost založená v roce 1669, která je nyní největším producentem produktů tradiční čínské medicíny na světě a jejíž kultura tradiční čínské medicíny je zařazena na seznam kulturního dědictví UNESCO. Společnost se sídlem v Pekingu se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a distribucí produktů, které léčí miliony lidí na celém světě.

Tong Ren Tang založil Yue Xianyang, hlavní lékař u císařského dvora. Jeho syn, Yue Fengming, poprvé formuloval nekompromisní filozofii, kterou společnost následuje dodnes: „Navzdory náročnému výrobnímu procesu, nešetřit na nákladech nebo práci, navzdory vzácnosti léčivých ingrediencí, nedělat ústupky na kvalitě. I kdyby nikdo nevěděl o našem trvalém úsilí, Bůh vidí oddanost, kterou věnujeme každému úkolu.“ Produkty, které jsou výsledkem této filozofie, získaly ocenění nejvyšší – v roce 1723 byla společnost Tong Ren Tang jmenována výhradním dodavatelem léčivých bylin a přípravků na císařský dvůr, kterým zůstala až do pádu císařské dynastie v roce 1911. Za dobu 188 let tak léčila 8 generací čínských císařů.

Kultura Tong Ren Tang se dodnes opírá o čtyři základní kameny. Humanitu, která je považována za nejzásadnější z morálních ctností. „Smysl pro správné“, který se snoubí s poctivostí a důvěrou. Kvalitu, kterou musí oplývat každý produkt. A člověka, jehož harmonie je tím nejdůležitějším cílem.

about_trt

Tong Ren Tang snoubí originální, staletími ověřené receptury s poznatky a postupy současné vědy. Výroba produktů Tong Ren Tang se uskutečňuje dle nejpřísnějších standardů pro léčivé přípravky, tzv. Správné výrobní praxe (Good Manufacturing Practice). Díky věrnosti původnímu odkazu pro péči o zdraví těla i duše je dnes Tong Ren Tang předním reprezentantem tradiční čínské medicíny, s přítomností ve více než 40 zemích světa a dvou tisících lékáren.

TRT_logo2a

Význam designu značky Tong Ren Tang

V Číně s předlouhou historií civilizace znázorňuje drak symbol nadřazenosti. Podstatou a hlavní funkcí všech provozoven společnosti Tong Ren Tang je produkce přípravků vyráběných podle jedinečných receptur prověřených staletími. K výrobě produktů Tong Ren Tang jsou používány výhradně nejlepší materiály a vynikající zpracování zaručuje žádaný efekt. Díky tomu se všechny produkty Tong Ren Tang zaslouženě těší nejlepší pověsti jak na domácím, tak i na zahraničních trzích. Tato ochranná známka je znázorněna dvěma létajícími draky symboly, jež představují kulturu zavedené tradiční čínské medicíny. Tong Ren Tang jako hlavní motiv je symbolem kvality produktu. Celá známka pak naznačuje, že značka Tong Ren Tang je klenotem celé země. Na základech prastarých po generace předávaných zkušeností tradiční čínské medicíny jsou veškeré produkty Tong Ren Tang vyráběny s použitím nejnovějších vědeckých poznatků i technologií a slouží čím dále většímu počtu lidí i díky výzkumu a vývoji dalších a dalších nových přípravků.