Tradiční čínská medicína klade velký důraz na prevenci, a to pacientů v každém věku od dětí od tří let až po seniory. Možná jste zaregistrovali naší letní akci ohledně bylinného preventivního „očkování“ známe po světě také pod anglickým názvem „Dog days Paste“. Bylo určeno klientům, kteří bývají v zimních měsících často nemocní nebo těm, kteří věnují svému zdraví přiměřenou péči a pozornost a kladou důraz na prevenci.

Jednalo se o aplikaci speciální bylinné pasty, kterou náš terapeut připravil podle originální receptury. Tato pasta byla aplikovaná na kůži pomocí náplasti, aby se zamezilo nepříjemnému pocitu, že Vám je něco natřeno na kůži. Po několika hodinách si klient náplast sám odstraní. Celá aplikace zabere pouze několik minut a dle doporučení čínského terapeuta je pro maximální efekt doporučena dávka ve třech pravidelných cyklech. Tyto dny jsou přesně vymezené dle kalendáře a představují tři časové úseky v období od poloviny července do poloviny srpna, které by měli býti nejvíce horké dny v roce.

Prošvihli jste tuto akci? Trápí Vás v zimě časté nachlazení nebo Vás bolí při změně počasí klouby? Využijte volného pokračování této preventivní akce a objednejte se následující tři zimní termíny. Akce proběhne ve dnech:

  • 21. – 22.12.2017
  • 3. – 4.1.2018
  • 15. – 16.1.2018

Zajímalo by Vás, na co všechno se můžeme zaměřit? Tento druh prevence se nejčastěji používá u osob, které často trpí na nemoci jako chronická bronchitida, plicní emfyzém, plicní onemocnění srdce, chronický kašel, chronická rýma, astma, angína, opakující se chřipka, zánět hltanu, revmatismus a revmatoidní artritida, ankylozující spondylitida, chronická gastroenteritida, bolesti žaludku, chronický průjem, anorexie, enuréza, bolesti hlavy v důsledku chladu, bolesti v krku, bolestivá menstruace atd.

Tato metoda se těší velké oblibě po celém světě a prostřednictvím naší kliniky Tong Ren Tang je od léta nově dostupná i v České Republice. Připravili jsme jí pro Vás ve speciální zaváděcí ceně 500 CZK za jednu aplikaci. Souhrnná cena za všechny tři aplikace tedy bude 1.500 CZK. Pro zaručení maximálního efektu doporučujeme absolvovat všechny tři aplikace v návaznosti na letní prevenci. Samozřejmě je možné aplikovat bylinnou náplast i pouze 1x.

Pokud byste se i Vy rádi objednali na proceduru a udělali něco pro své zdraví na základě principů Tradiční čínské medicíny, prosím kontaktujte nás na telefonním čísle +420 720 979 830 nebo na emailu info@trtprague.cz a rezervujte si svůj termín v předstihu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.