PROPAGACE TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY A VÍKENDOVÁ DIAGNOSTIKA ZDRAVOTNÍHO STAVU ZDARMA MĚLA OBROVSKÝ ÚSPĚCH!

 

Ve dnech 16. – 17. září připravila klinika Tong Ren Tang pro své stávající klienty a veřejnost výjimečnou událost, kdy hostila dva významné čínské lékaře. Paní Dr. Yan Qi je uznávanou specialistkou v oblasti revmatologie a pan Dr. Fan WANG je jedním z nejvyšších lékařů na oddělení akupunktury známé pekingské nemocnici Beijing Tibet Hospital.

Tato dvoudenní víkendová akce byla již několik dní před začátkem konání okamžitě obsazená. Necelých 200 klientů se tak mohlo těšit z benefitu diagnostiky zdravotního stavu dle principů Tradiční čínské medicíny zdarma. Největší část návštěvníků představovala česká klientela, přítomni byli ale i klienti z Ruska, Ukrajiny, Francie, Řecka a v neposlední řadě samozřejmě i z Číny.

Zkušení čínští terapeuti poskytli nejen diagnostiku, ale někdy i základní ošetření pomocí metod Tradiční čínské medicíny a okamžitě tak odlehčili či úplně odstranili bolesti a problémy zákazníků. Ti byli často velmi překvapeni kouzlu a principů prastaré čínské medicíny. Terapeuti i klinika obdrželi okamžitě během víkendu mnoho upřímných poděkování.

Paní Dr. Yan Qi – terapeutka Tradiční čínské poskytující klientovi diagnostiku z pulsu

Těší nás Váš projevený zájem a důvěra v Tong Ren Tang. Na základě zpětné vazby od mnoha spokojených zákazníků a neustále rapidně rostoucí poptávky po službách Tradiční čínské medicíny se přibližně od října 2017 a února 2018 rozroste náš tým o další dva terapeuty.

Těšíte se už na další akci? Sledujte náš facebookový kanál a web www.tongrentang.cz a nenechte si ujít žádné novinky!

Děkujeme za Vaši přízeň.

Tým Tong Ren Tang